Alüminyum Basamak Profilleri

Mox alüminyum basamak profilleri, hastaneler, alışveriş merkezleri, mağazalar ve benzeri kamusal alanlarda merdivenlerin görünümünü belirginleştirir, darbelerden zarar görmesini engeller, kaydırmazlığı ile olası kazaları önler ve estetik katar. Bu ürünler, merdiven basamaklarının uç kenarlarında zaman içinde aşınmadan oluşan kaza risklerine karşı, kaydırmazlık ve belirgin olma özellikleriyle, emniyet sağlarlar. Yüksek kalite alüminyum hammaddeden üretilip, et kalınlıklarından hiçbir şekilde ödün verilmediği için son derece dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Eloksal işleminde yüksek kalite ve kaplama kalınlıkları ve elektrostatik toz boyamada korozyona karşı direnç sağlayan ön işlem uygulaması bu ürünleri muadillerinden çok daha avantajlı kılar. Alümi̇nyum basamak profi̇lleri̇, mat eloksal, parlak eloksal, satinajlı kimyasal parlak eloksal, ve elektrostatik toz boyama seçeneklerine sahiptir. Gümüş,Sarı,Inox,Bronz ve siyah eloksal renkleri ve Ral kodu ile sınırsız renge boyanabilirler.

Alüminyum Basamak Profilleri

SCALA


Scala alüminyum basamak koruyucu profil, merdiven alanlarında döşeme sonrası eklenebilmesi ile uygulama açısından avantaj sağlar.

Alüminyum Basamak Profilleri

SCALA-R


Scala-R, yoğun kullanıma uygun olan kamusal ve umuma açık alanlardaki merdivenlerde özellikle kaydırmazlık sağlayan alüminyum kaydırmaz basamak koruyucu profildir.

Alüminyum Basamak Profilleri

SCALA-T


>Scala-T alüminyum seramik basamak koruyucu profil, mermer ve parke gibi basamak döşemelerinde uygulama hatalarını ve derz görüntüsünü örter.

Teklif Talebi

Danışmanlarımızdan biriyle telefonda görüşmek ister misiniz? Ayrıntılarınızı gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz. İsterseniz bize e-posta da gönderebilirsiniz. 100m altı siparişlerinizi profilci.net üzerinden online temin edebilirsiniz.