LUCEO

Alüminyum Led Süpürgelik Profili

Luceo alüminyum LED süpürgelik profili, tüm mekanların koridorlarında aydınlatıcı etkisi ile gece görüşü ve yol gösterici olarak kullanılır. Dekoratif aydınlatması ile mimari projelerde tercih sebebidir. Aydınlatma özelliğinin yanı sıra zemin ve duvar birleşimindeki hataları kapatır. Kir birikmesine ve zararlı organizmalara engel olarak hijyenik açıdan uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanıma uygundur. Tasarımındaki kanallar sayesinde telefon, elektrik, internet kablolarını toplayarak dağınık görüntüden kurtarır. Birincil alüminyum hammaddeden üretilip, et kalınlıklarından ödün verilmediği için son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Muadillerinden farklı olarak eloksal kaplamada kalınlığı ve kalitesiyle, elektrostatik toz boyamada korozyona karşı dayanım sağlayan ön işlem uygulamasıyla öne çıkmaktadır. Luceo, duvar ve zemin birleşimlerindeki ince formuyla sade bir görünüme sahiptir. İki farklı uygulama yöntemi ile geleneksel süpürgelik görünümüyle kullanılabilirken, isteğe bağlı olarak duvarla hemyüz de kullanılabilmektedir. Luceo alüminyum LED süpürgelik profili, arka parça duvara vida ile sabitlendikten sonra şerit LED ve sürücü monte edilir, ardından tırnaklı geçme sistemine sahip ön görsel kapak profilinin ve difüzörlerin kolaylıkla monte edilmesiyle kullanıma hazır hale gelir. Kullanım alanına bağlı olarak, profilin üst ve alt kısmında bulunan aydınlatma kanalları çift veya tek olarak kullanılabilir. Duvarla hemyüz kullanımı tercih edildiğinde, ahşap, alçıpan ve seramik duvar kaplamaları profilin üzerine uygulanmaktadır. Köşe birleşimlerinde 45 derecelik kesim yapılarak birleştirilir. 45 derece kesilen yüzeylerden olası ışık sızmasını önlemek amacıyla köşe kapatma parçaları da bulunmaktadır. 2700 mm uzunluğunda ve 100 mm yüksekliğinde mevcuttur. Luceo alüminyum LED süpürgelik profili, mat eloksal, parlak eloksal, satinajlı kimyasal parlak eloksal ve elektrostatik toz boyama seçeneklerine sahiptir. Gümüş, sarı, inox, bronz ve siyah eloksal renk kaplamaları yapılabilirken, elektrostatik toz boyama ile istenilen RAL koduna da boyanabilir.

Ürün Tipi Alüminyum Led Süpürgelik Profili
Malzeme EN AW 6463 T6, EN AW 6061 T6
Parça No. 16808-16774
Yüzey Seçenekleri Elektrostatik Toz Boya, Eloksal, Krom Kaplama
Boy (mm) 2700
Alüminyum Led Süpürgelik Profili

Renkler


 • mat gümüş, eloksal (ME-G)

  mat gümüş, eloksal (ME-G)

 • mat sarı, eloksal (ME-S)

  mat sarı, eloksal (ME-S)

 • mat bronz, eloksal (ME-BR)

  mat bronz, eloksal (ME-BR)

 • mat inox, eloksal (ME-I)

  mat inox, eloksal (ME-I)

 • mat siyah, eloksal (ME-SYH)

  mat siyah, eloksal (ME-SYH)

 • parlak gümüş, eloksal (PE-G)

  parlak gümüş, eloksal (PE-G)

 • parlak sarı, eloksal (PE-S)

  parlak sarı, eloksal (PE-S)

 • parlak bronz, eloksal (PE-BR)

  parlak bronz, eloksal (PE-BR)

 • parlak inox, eloksal (PE-I)

  parlak inox, eloksal (PE-I)

 • parlak siyah, eloksal (PE-SYH)

  parlak siyah, eloksal (PE-SYH)

 • beyaz, yarı parlak, elektrostatik toz boyama (STA-RAL9016)

  beyaz, yarı parlak, elektrostatik toz boyama (STA-RAL9016)

 • antrasit gri, yarı parlak, elektrostatik toz boyama(STA-RAL7016)

  antrasit gri, yarı parlak, elektrostatik toz boyama(STA-RAL7016)

 • krom kaplama (CHR)

  krom kaplama (CHR)

 • satinajlı parlak gümüş, kimyasal eloksal (KIM-G-STN)

  satinajlı parlak gümüş, kimyasal eloksal (KIM-G-STN)


Aksesuarlar


Aksesuarlar

Mox Profile Systems led serisi ürünlerinde müşterilerine uzun ömürlü ve bu ürüne özel üretilmiş Samsung marka çipli şerit ledleri sunmaktadır.

Aksesuarlar

Uzun ömürlü ve en az yer kaplayan slim metal kasa led sürücülerimizi Led serisi ürünlerimiz ile birlikte tedarik edebilirsiniz.

Aksesuarlar

Aydınlatma sizin kontrolünüzde. Işık yoğunluğu kademe ayarı (Dimmer) ve Renk değişimini sağlamanız için uzaktan kumandalı veya duvar paneli kontrol ünitelerini bu ürünler ile birlikte kullanabilirsiniz.


Köşe Çözümleri


Alüminyum Led Süpürgelik Profili
Alüminyum Led Süpürgelik Profili
Alüminyum Led Süpürgelik Profili
Alüminyum Led Süpürgelik Profili
Alüminyum Led Süpürgelik Profili
Alüminyum Led Süpürgelik Profili

Garanti

Mox Profil Sistemleri, tüm alüminyum profil malzemelerimizin aşağıda listelenen kullanıcı hataları hariç, alındığı tarihten itibaren 5 yıl garanti kapsamında:

 • Darbeden kaynaklanan hasar
 • Çizilmeden kaynaklanan hasar
 • Aşındırıcı madde veya kimyasal temizlik maddeleriyle temastan kaynaklanan hasarlar
 • Su ile uzun süreli temastan kaynaklanan hasar
 • Yoğun sıcaklığa maruz kalmanın neden olduğu hasar
 • Montajdan kaynaklanan hasar
Kullanım Alanları

EN AW-6463 alaşımı, sadece mütevazı mukavemet özelliklerinin gerekli olduğu uygulamalar için uygun, yaygın olarak kullanılan bir ekstrüzyon alaşımıdır. Parçalar, birçok kaplama işlemi için uygun olan iyi bir yüzey kalitesinde üretilebilir. Tipik uygulama alanları mobilya, kaplama malzemeleri, pencere ve kapılar, araba kaplaması, cephe konstrüksiyonu, aydınlatma sütunları ve bayrak direkleri.

Sertifikalar

Teklif Talebi

Danışmanlarımızdan biriyle telefonda görüşmek ister misiniz? Ayrıntılarınızı gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz. İsterseniz bize e-posta da gönderebilirsiniz. 100m altı siparişlerinizi profilci.net üzerinden online temin edebilirsiniz.