Led Süpürgelik Profilleri

Mox ledli süpürgelik profilleri, geleneksel süpürgelik profillerinin genel özelliklerine ek olarak dekoratif ışık kaynağı olanağı da sunan iki farklı tasarımdan oluşmaktadır. Güvenlik amacıyla yol gösterici olarak tercih edildikleri gibi, özellikli mimari projelerde de sıklıkla tercih edilirler. Luceo modeli, değiştirilebilir ışık renkleri ile her zevke hitap etmesiyle ve ışığı teknik olarak homojen almanızı sağlayan üst düzey difüzör bağlantılarıyla öne çıkar. Wishled modeli, tamamen kişiselleştirilebilir özelliği ile kamusal alanlarda reklam ve bilgilendirme amacıyla kullanılırken, çocuk odaları, okullar gibi projelerde de uygulandığı alanlara farklılık katar. Bu ürünler, aydınlatma özelliklerinin yanı sıra zemin ve duvar birleşimindeki hataları kapatıp, kir birikmesine ve zararlı organizmalara engel olarak hijyenik açıdan uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanım sağlar. Yüksek kalite alüminyum hammaddeden üretilip, et kalınlıklarından hiçbir şekilde ödün verilmediği için son derece dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Eloksal işleminde yüksek kalite ve kaplama kalınlıkları ve elektrostatik toz boyamada korozyona karşı direnç sağlayan ön işlem uygulaması bu ürünleri muadillerinden çok daha avantajlı kılar. Ledli̇ süpürgeli̇k profi̇lleri̇, mat eloksal, parlak eloksal, satinajlı kimyasal parlak eloksal, ve elektrostatik toz boyama seçeneklerine sahiptir. Gümüş,Sarı,Inox,Bronz ve siyah eloksal renkleri ve Ral kodu ile sınırsız renge boyanabilirler.

Led Süpürgelik Profilleri

LUCEO


Luceo alüminyum LED süpürgelik profili, tüm mekanların koridorlarında aydınlatıcı etkisi ile gece görüşü ve yol gösterici olarak kullanılır.

Led Süpürgelik Profilleri

WISHLED


Wishled alüminyum LED süpürgelik profili, sınırsız desen seçenekleri ile her ortama uygun tasarlanabilir.

Teklif Talebi

Danışmanlarımızdan biriyle telefonda görüşmek ister misiniz? Ayrıntılarınızı gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz. İsterseniz bize e-posta da gönderebilirsiniz. 100m altı siparişlerinizi profilci.net üzerinden online temin edebilirsiniz.