Alüminyum Seramik Profilleri

Mox alüminyum seramik profilleri, seramik uygulamaların köşe birleşimlerinde kullanılırlar. Banyo seramik uygulamalarında sıkça tercih edildikleri gibi mutfaklarda duvar ve tezgah arası koruyucu olarak da kullanılabilirler. Bu ürünler, derz ve uygulama hatalarını gidererek estetik kazandırmalarının yanında seramiklerin hasar görmesini de engellerler. Uygulandıkları yüzeylerde sıvı geçişini önleyerek çatlama ve kabarma gibi deformasyonların da önüne geçmiş olurlar. Yüksek kalite alüminyum hammaddeden üretilip, et kalınlıklarından hiçbir şekilde ödün verilmediği için son derece dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Eloksal işleminde yüksek kalite ve kaplama kalınlıkları ve elektrostatik toz boyamada korozyona karşı direnç sağlayan ön işlem uygulaması bu ürünleri muadillerinden çok daha avantajlı kılar. Alümi̇nyum seramik profi̇lleri̇, mat eloksal, parlak eloksal, satinajlı kimyasal parlak eloksal, ve elektrostatik toz boyama seçeneklerine sahiptir. Gümüş,Sarı,Inox,Bronz ve siyah eloksal renkleri ve Ral kodu ile sınırsız renge boyanabilirler.

Alüminyum Seramik Profilleri

LUNA FIX


Luna Fix alüminyum seramik bitiş profili, trend seramik renk ve dokularına uyum sağlayan çok geniş renk ve efekt seçenekleri ile seramik uygulamalarınıza estetik katar.

Alüminyum Seramik Profilleri

MONO FIX


Mono Fix alüminyum seramik bitiş profili, trend seramik renk ve dokularına uyum sağlayan çok geniş renk ve efekt seçenekleri ile seramik uygulamalarınıza estetik katar.

Alüminyum Seramik Profilleri

ROUND FIX


Round Fix alüminyum seramik oval dış köşe profili, trend seramik renk ve dokularına uyum sağlayan çok geniş renk ve efekt seçenekleri ile seramik uygulamalarınıza estetik katar.

Alüminyum Seramik Profilleri

SQUARE FIX


Square Fix alüminyum seramik kare dış köşe profili, trend seramik renk ve dokularına uyum sağlayan çok geniş renk ve efekt seçenekleri ile seramik uygulamalarınıza estetik katar.

Teklif Talebi

Danışmanlarımızdan biriyle telefonda görüşmek ister misiniz? Ayrıntılarınızı gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz. İsterseniz bize e-posta da gönderebilirsiniz. 100m altı siparişlerinizi profilci.net üzerinden online temin edebilirsiniz.