Alüminyum Süpürgelik Profilleri

Mox alüminyum süpürgelik profilleri, kişiselleştirilebilir ve sadece Mox’ta bulabileceğiniz özgün tasarımlarıyla dünya çapında fiyat, kalite dengesiyle öne çıkan ve bunu estetikle birleştiren ürünlerdir. Ev, ofis, alışveriş merkezi, hastane ve otel gibi kamusal yaşam alanlarına bütünlük kazandırırlar. Bu ürünler, zemin ve duvar birleşimindeki hataları kapatıp, kir birikmesine ve zararlı organizmalara engel olarak hijyenik açıdan uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanım sağlar. Yüksek kalite alüminyum hammaddeden üretilip, et kalınlıklarından hiçbir şekilde ödün verilmediği için son derece dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Eloksal işleminde yüksek kalite ve kaplama kalınlıkları ve elektrostatik toz boyamada korozyona karşı direnç sağlayan ön işlem uygulaması bu ürünleri muadillerinden çok daha avantajlı kılar. Alümi̇nyum süpürgeli̇k profi̇lleri̇, mat eloksal, parlak eloksal, satinajlı kimyasal parlak eloksal, ve elektrostatik toz boyama seçeneklerine sahiptir. Gümüş,Sarı,Inox,Bronz ve siyah eloksal renkleri ve Ral kodu ile sınırsız renge boyanabilirler.

Alüminyum Süpürgelik Profilleri

CRISPO


Crispo alüminyum süpürgelik profili, geniş yapısı sayesinde özellikle zemin açıklığının fazla olduğu döşemeler için tercih edilir.

Alüminyum Süpürgelik Profilleri

LATO


Lato alüminyum süpürgelik profili, ev, ofis, otel, hastane, okul, alışveriş merkezleri, istasyonlar gibi tüm yaşam alanları ve kamusal alanlarda kullanıma uygundur.

Alüminyum Süpürgelik Profilleri

VELO


Velo alüminyum süpürgelik profili, banyolar ve tüm ıslak zeminlerde kullanılan süpürgelik profilidir.

Alüminyum Süpürgelik Profilleri

SENTIO


Sentio alüminyum süpürgelik profili, geniş yapısı sayesinde özellikle zemin açıklığının fazla olduğu döşemeler için tercih edilir.

Alüminyum Süpürgelik Profilleri

WISH


Sadece size özel tasarlanmış ve tamamen zevkinizi, tarzınızı yansıtan Wish süpürgelik profilleriyle mekanlarınıza farklı havalar katabilirsiniz.

Teklif Talebi

Danışmanlarımızdan biriyle telefonda görüşmek ister misiniz? Ayrıntılarınızı gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz. İsterseniz bize e-posta da gönderebilirsiniz. 100m altı siparişlerinizi profilci.net üzerinden online temin edebilirsiniz.