Alüminyum Zemin Profilleri

Mox alüminyum zemin profilleri, farklı yüksekliklerdeki döşeme geçişlerini gideren kot farkı profillerinden, zamanla genleşmeden kaynaklanan kırılma ve deformasyonları önleyen profillere, hem teknik hem de tasarımı bir arada sunan geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürünler, döşeme ve kapı eşik geçişlerinde zemin döşemeleri arasında oluşan boşlukları kapatmakta ve birleştirici eleman olarak kullanılmaktadır. Yüksek kalite alüminyum hammaddeden üretilip, et kalınlıklarından hiçbir şekilde ödün verilmediği için son derece dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Eloksal işleminde yüksek kalite ve kaplama kalınlıkları ve elektrostatik toz boyamada korozyona karşı direnç sağlayan ön işlem uygulaması bu ürünleri muadillerinden çok daha avantajlı kılar. Alümi̇nyum zemi̇n profi̇lleri̇, mat eloksal, parlak eloksal, satinajlı kimyasal parlak eloksal, ve elektrostatik toz boyama seçeneklerine sahiptir. Gümüş,Sarı,Inox,Bronz ve siyah eloksal renkleri ve Ral kodu ile sınırsız renge boyanabilirler.

Alüminyum Zemin Profilleri

ALL IN ONE


All in One alüminyum kot farkı giderici profil, zeminlerde iki farklı döşeme malzemesi arasında oluşan kot farkını kapatarak birleşim ve geçiş sağlamaktadır.

Alüminyum Zemin Profilleri

CURVO


Curvo alüminyum zemin balıksırtı geçiş profili, kolay montaj avantajı ve parkelere uygun renk seçenekleriyle öne çıkar.

Alüminyum Zemin Profilleri

TRANST


Mutfak ve banyo zeminlerinde zemin döşemeleri arasındaki geçişlerde oluşan boşlukları kapayarak şık ve estetik bir görünüm sağlayan Transt Alüminyum geçiş profili, özellikle modern banyo ve mutfak tasarımlarının dekorasyonlarında tamamlayıcı bir unsur olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Teklif Talebi

Danışmanlarımızdan biriyle telefonda görüşmek ister misiniz? Ayrıntılarınızı gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz. İsterseniz bize e-posta da gönderebilirsiniz. 100m altı siparişlerinizi profilci.net üzerinden online temin edebilirsiniz.