Paslanmaz Basamak Profilleri

Mox paslanmaz basamak profilleri, özellikle birçok merdiven barındıran, kamuya açık yoğun alanlarda alışveriş, sağlık, güzellik merkezlerinde, otellerde, hastaneler ve okullarda sıklıkla kullanılmaktadır. Zor şartlarda kullanıma, aşınma veya çürümeye karşı maksimum dayanıklılık sağlamalarından dolayı tercih edilirler. Bu ürünler, merdiven basamak burunlarına uygulanarak döşemelerde zamanla meydana gelen hasarların önüne geçer, kaydırmaz tırtıklı tasarımları sayesinde kazalara karşı güvenlik sağlarlar. 304L kalite paslanmaz çelik ile üretilen korozyona karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Ekonomik avantaj arayanlar için 201 kalite paslanmaz çelik alternatifi de mevcuttur.Paslanmaz basamak profi̇lleri̇, ayna, satine, ayrıcalıklı süper ayna yüzeyleri ve antrasit, bronz, bakır, altın, inox renk seçeneklerine sahiptir.

Paslanmaz Basamak Profilleri

MPS-B


MPS-B paslanmaz çelik seramik basamak koruyucu profil, mermer ve parke gibi basamak döşemelerinde uygulama hatalarını ve derz görüntüsünü örter.

Teklif Talebi

Danışmanlarımızdan biriyle telefonda görüşmek ister misiniz? Ayrıntılarınızı gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz. İsterseniz bize e-posta da gönderebilirsiniz. 100m altı siparişlerinizi profilci.net üzerinden online temin edebilirsiniz.