Paslanmaz Profiller

Paslanmaz oval dış köşe koruma profili, oval yapısıyla seramik yüzeylerin dış köşelerini muhtemel zararlara karşı korumak ve farklı renk seçenekleriyle uygulandığı ortamda güzel bir görüntü oluşturmak amacıyla paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Paslanmaz iç köşe profili, seramik yüzeyli duvarların iç köşelerinde oluşması muhtemel su geçişini önler ve iç köşelerde oluşabilecek kötü görüntüyü kapatarak ortamın dekoratif görüntüsüne katkıda bulunur.

Paslanmaz kare dış köşe profili, hem seramik yüzeylerin dış köşelerini korumak hem de kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla dekoratif bir şekilde paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Paslanmaz seramik bitiş profili, hem duvardaki seramik yüzeylerin dış köşelerini hem de zemindeki yüzeylerin bitiş noktalarını korumak ve aynı zamanda yüzeylerde oluşabilecek çirkin görüntü kapatmak amacıyla paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Paslanmaz iç köşe profili, seramik yüzeyli duvarların iç köşelerinde kullanılarak, hem duvar arasından su geçişini önlemeye yardımcı olur hem de oluşabilecek kötü görüntüleri kapatır ve ortamın dekoruna farklı renk seçenekleriyle katkıda bulunur.

Paslanmaz bordür, özellikle duvar seramik yüzeylerin arasında kullanılır ve farklı renk ve desen seçenekleriyle kullanıldığı alana artı bir değer katar. Paslanmaz bordür dekorasyonunuzu desteklemek amacıyla paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Paslanmaz zemin geçiş profili / zemin bordürü, zemindeki farklı yüzeylerin geçiş ve ayrım noktalarında kullanılarak, zemindeki boşlukların kapatılmasına ve dekoratif bir görüntü sağlanmasına katkıda bulunur. Geniş yüzeylere ihtiyaç duyulan alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Paslanmaz kot farkı profili, kot farkı bulunan zemin yüzeylerde kullanılarak, zemindeki yükseklik farklılıkları giderilmeye çalışılır. Aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle uygulandığı alanın dekorasyonuna katkıda bulunur.

Paslanmaz T geçiş profili, iki farklı duvar veya zemin yüzeylerinin yan yana kullanılmasına olanak veren ve yüzeylerde oluşması muhtemel boşlukları ve hataları kapatan bir profildir. Farklı renk seçenekleriyle yüzeylere uyum sağlayarak dekorasyonunuzu destekler.

Paslanmaz zemin dilatasyon profili, zemin yüzeylerinde oluşması muhtemel genişleme ve daralma durumlarında, zemine esneklik kazandırır ve zeminin dayanıklılığını arttırır. Paslanmaz zemin dilatasyon profili özellikle geniş yüzeylere ihtiyaç duyulan alanlarda sıkça tercih edilmektedir.

Paslanmaz süpürgelik profili, duvar dipleriyle zeminlerin kesiştiği yere döşenerek, duvarın zarar görmesini engeller ve duvar dibinde oluşabilecek çirkin görüntüleri engeller. Paslanmaz süpürgelik profili uygulandığı alana estetik bir görüntü kazandırır.

Paslanmaz merdiven burun profili, merdiven basamak köşelerinde kullanılarak, basamakları korur ve köşelerde oluşabilecek hataları kapatır. Kaydırmazlık özelliği sayesinde güvenlik açısından tercih edilmektedir.