Paslanmaz Seramik Profilleri

Mox paslanmaz seramik profilleri mümkün olan tüm seramik, mermer, doğal taş ve granit kalınlıklarına uyum sağlayabilen yükseklik opsiyonlarına sahiptir. Et kalınlıkları Avrupa standartlarına uygun üretilir ve profiller LEED sertifikalıdır. Bu ürünler, seramik uygulamaların köşe birleşimlerinde kullanılır. Derz ve uygulama hatalarını gidererek estetik kazandırmalarının yanında seramiklerin hasar görmesini de engeller. 304L kalite paslanmaz çelik ile üretilen korozyona karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Ekonomik avantaj arayanlar için 201 kalite paslanmaz çelik alternatifi de mevcuttur.Paslanmaz seramik profi̇lleri̇, ayna, satine, ayrıcalıklı süper ayna yüzeyleri ve antrasit, bronz, bakır, altın, inox renk seçeneklerine sahiptir.

Paslanmaz Seramik Profilleri

MPS-AG


MPS-AG paslanmaz çelik seramik oval dış köşe profili, banyo ve mutfak başta olmak üzere seramik yüzeylerin bulunduğu mekanlarda koruyuculuğu ve görselliği ile ön plana çıkan bir üründür.

Paslanmaz Seramik Profilleri

MPS-BRD


MPS-BRD paslanmaz çelik seramik bordür profili, seramik aralarında dekoratif amaçlı kullanılır.

Paslanmaz Seramik Profilleri

MPS-C


MPS-C paslanmaz çelik seramik iç köşe profili, trend seramik renk ve dokularına uyum sağlayan çok geniş renk ve efekt seçenekleri ile seramik uygulamalarınıza estetik katar.

Paslanmaz Seramik Profilleri

MPS-D


MPS-D paslanmaz çelik seramik kare dış köşe profili, trend seramik renk ve dokularına uyum sağlayan çok geniş renk ve efekt seçenekleri ile seramik uygulamalarınıza estetik katar.

Paslanmaz Seramik Profilleri

MPS-L


MPS-L paslanmaz çelik seramik bitiş profili, trend seramik renk ve dokularına uyum sağlayan çok geniş renk ve efekt seçenekleri ile seramik uygulamalarınıza estetik katar.

Paslanmaz Seramik Profilleri

MPS-S


MPS-S paslanmaz çelik seramik iç köşe profili, trend seramik renk ve dokularına uyum sağlayan çok geniş renk ve efekt seçenekleri ile seramik uygulamalarınıza estetik katar. Seramik uygulamaların 90 derecelik iç köşe birleşimlerinde kullanılır.

Teklif Talebi

Danışmanlarımızdan biriyle telefonda görüşmek ister misiniz? Ayrıntılarınızı gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz. İsterseniz bize e-posta da gönderebilirsiniz. 100m altı siparişlerinizi profilci.net üzerinden online temin edebilirsiniz.