Paslanmaz Zemin Profilleri

Mox paslanmaz zemin profilleri, uygulandığı alanda yıllarca herhangi bir deformasyon göstermeden kendini ve döşemeleri korur. Bu ürünler, aynı yükseklikteki zemin geçişlerinde kullanılan T profil, balıksırtı ve bordür profillerin yanında farklı yükseklikteki döşeme geçişlerinde kullanılan kot farkı profili ile tüm zemin uygulama problemlerine çözüm sunar. 304L kalite paslanmaz çelik ile üretilen korozyona karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Ekonomik avantaj arayanlar için 201 kalite paslanmaz çelik alternatifi de mevcuttur.Paslanmaz zemi̇n profi̇lleri̇, ayna, satine, ayrıcalıklı süper ayna yüzeyleri ve antrasit, bronz, bakır, altın, inox renk seçeneklerine sahiptir.

Paslanmaz Zemin Profilleri

MPS-E


MPS-E paslanmaz çelik zemin geçiş profili, en çok tercih edilen geçiş profillerinden biridir. Uzun ömürlü olması, derz altı kanada sahip olmasından gelir.

Paslanmaz Zemin Profilleri

MPS-N


MPS-N paslanmaz çelik kot farkı giderici profil, zemin uygulamalarında farklı yüksekliklerdeki döşemelerin arasında ayırıcı bordür ve geçiş çıtası olarak kullanılmaktadır.

Paslanmaz Zemin Profilleri

MPS-TB


MPS-TB paslanmaz çelik zemin T geçiş profili, en dayanıklı geçiş profillerinden biridir. Uzun ömürlü olması, derz altı kanada sahip olmasından gelir.

Paslanmaz Zemin Profilleri

MPS-YD


MPS-YD paslanmaz çelik zemin dilatasyon profili, özellikle hastane, AVM ve okul gibi geniş zemine sahip mekanların, seramik zemin uygulamalarının olmazsa olmazıdır.

Teklif Talebi

Danışmanlarımızdan biriyle telefonda görüşmek ister misiniz? Ayrıntılarınızı gönderin, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz. İsterseniz bize e-posta da gönderebilirsiniz. 100m altı siparişlerinizi profilci.net üzerinden online temin edebilirsiniz.